ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

15 Temmuz 2016'da hain terör örgütü Fetö tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devletini, demokrasiyi ve milli iradeyi hedef alan alçak darbe girişiminin milletimiz tarafından bertaraf edilmesinin üçüncü anma yıldönümündeyiz.

Bugün milletçe demokrasi zaferini kutlarken, bu coğrafyada güçlü ve müreffef bir ülke olarak varlığımızı sürdürebilmemizin yegane şartının milli birliğimizin, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi korumak olduğunu unutmayacağız.

Bu süreçte milli eğitim ailesi olarak; bilgiye, sanata, öğrenmeye, milletine ve vatanına tutkulu sürekli gelişmeyi ve öteleri hedefleyen bir nesil yetiştirirken daima ufka bakacağız. 

Gayret kanadını takıp çıktığımız bu yolda  zulüm ve haksızlık nereden ve kimden gelirse gelsin asla boyun eğmeyecek, halka hizmeti hakka hizmet olarak benimseyeceğiz.

Öğrendiklerinden ilham alan ve ilimle hemhal olan vatanına ve bayrağına sevdalı öğrencilerimiz, başarıları ile geleceği fethederken biz eğitimcilerde eserimzile gurur duyacağız.

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz. 

Ülkesi ve milleti için mücadele eden vatanın bütün fertlerini saygıyla selamlıyor, birlik ve beraberlikle daha güçlü yarınlar temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                           Halil ÜNAL

                                                                                                                        Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.