ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yapıldı
![2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/10170253_IMG_8752.jpg)
Muratpaşa Kaymakamımız Orhan BURHAN başkanlığında, Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 2019/2020 eğitim-öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı. Toplantıyaİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL, Şube Müdürlerimiz, Tüm Resmi ve Özel Okul Müdürlerimiz katıldılar. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında ilçemizde öğrenci, öğretmen ve velilerin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim geçirmelerini sağlamak amacıyla okullar ile yakın çevrelerinde alınacak tedbirler görüşüldü.