ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022 Şubat Mart DÖGEP Toplantısı
![2022 Şubat Mart DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09091639_3a93469a-c5eb-40d3-8874-ca57374d2d28.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı DÖGEP kapsamında planlanan eğitimlerimizin üçüncüsü olan "Din sanat İlişkisi Bağlamında İslam Sanatının Teşekkülü ve Tezahürü " konulu program, Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Osman Öztürk'ün sunumu ile Hacı Dudu Mehmet Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi.
İlçemize bağlı resmi/özel ilkokul,ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan 127 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi öğretmeni programa katılım sağladı.