ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 24 Kasım 1928 yılında Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul etmesinin ve kendisine Başöğretmen unvanının verilişinin 94. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyor, geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştirmek için büyük emekler veren ve fedakârlıklar gösteren kıymetli öğretmenlerimiz için şüphesiz en anlamlı günlerden birini idrak ediyoruz.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Bu itibarla Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere 21 Kasım 2022 tarihinde hain terör saldırısı sonucu Gaziantep'in Karkamış ilçesinde şehit olan öğretmenimiz Ayşenur Alkan ile görevleri başında şehit olan tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, emekli olan kıymetli öğretmenlerimize sağlık ve mutluluklar diliyor, görevine azimle ve aşkla devam eden değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

Yakup HOPLAR

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.