ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 Kasım 2022 Salı günü saat 10.00'da Kazanım Değerlendirme Sınavları
AHENK Projesi kapsamında İlçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilerimizin akademik başarısını artırmak, ders kazanımlarının ölçülerek eksik kazanımların tespiti ve telafisi için gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak amacıyla Müdürlüğümüzce İlçemiz okullarında 4. sınıf seviyesinden 12. sınıf seviyesine kadar isteğe bağlı olarak 29 Kasım 2022 Salı günü saat 10.00'da Kazanım Değerlendirme Sınavları yapılacaktır.![29 Kasım 2022 Salı günü saat 10.00'da Kazanım Değerlendirme Sınavları](/meb_iys_dosyalar/2022_11/25082831_SYnav-Gorseli_iLCE.jpg)