ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan TEVKE İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalışan tüm bayan personellere çiçek takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladı.![8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması](/meb_iys_dosyalar/2017_03/08134201_IMG-20170308-WA0024.jpg)
Bu münasebetle Okul ve Kurumlarımızda çalışan bayan öğretmen ve personellerimiz başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.
Hasan TEVKE
İlçe Milli Eğitim Müdürü