ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Antalya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Resim Yarışması Düzenlendi
![Antalya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Resim Yarışması Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2019_12/10165033_8bd41828-481b-4737-91e0-fd8a2520fd2b.jpg)
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında (5.6.7.8.sınıf) öğrencileri arasında "Çocuk Gözü ile Milli Mücadele ve Atatürk" konulu resim yarışması düzenlenmiştir. Düzenlenen resim yarışmasında ilçemiz Atatürk Ortaokulu 3.olmuş ve 3 mansiyon ödülü almışlardır.
Okul yönetimi ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.