ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Antalya Muratpaşa Mustafa Asım Cula Ortaokulu Erasmus+

T.C Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Okul Eğitim Koordinatörlüğü tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 2 Okullar arası Okul Eğitimi Stratejik faaliyeti 
Antalya Muratpaşa Mustafa Asım Cula Ortaokulu Erasmus+

T.C Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Okul Eğitim Koordinatörlüğü tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 2 Okullar arası Okul Eğitimi Stratejik faaliyeti kapsamında 2017 yılı Teklif Çağrısı döneminde koordinatör olarak MUSTAFA ASIM CULA Ortaokulu ‘nun başvurduğu SOUND ‘SLIENCE OF OUR UNIQUE NOISE DYNAMICS’ projesi kabul edilmiştir. Bu proje T.C Avrupa Birliği AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nca yürütülen Gençlik Programları kapsamında ve AVRUPA Komisyonundan sağlanan hibeyle gerçekleşecektir. SOUND Projesi, farklı zeka türleri ve öğrenme durumları bulunan öğrencilerle, fen, müzik, bilişim, dil ve iletişim alanlarında disiplinler arası öğrenme yaklaşımı temel alan faaliyetlerle bütünleştirmenin hedeflendiği Romanya,İspanya ,İtalya,Polonya ve Portekiz’ den okul ortaklarıyla yürütülecek iki yıllık bir projedir. Projenin birinci toplantısı 13 – 19 Ekim tarihleri arasında Mustafa Asım Cula Ortaokulu’nda, ortak okullardan gelen 20 katılımcıyla, projenin ilk temel adımları atılarak, iki yıl boyunca yapılacak olan etkinlikler görüşülmüştür. Beş ülkeden gelen öğretmenlerle birlikte kültürel şehir turları gerçekleştirilmiştir. 16 Ekim 2017 Salı günü düzenlenen akşam yemeğinde İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve farklı ülkelerden gelen öğretmenler konuşma yaptıktan sonra, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ve Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke tarafından misafir öğretmenlere hediyeleri takdim edilmiştir. Proje kapsamındaki her kişiye son toplantı gününde katılım sertifikaları dağıtılmıştır. Projenin bir sonraki toplantısı İspanya’ da gerçekleşecektir.

08-11-201708-11-2017

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.