ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarılı Öğrencimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti
![Başarılı Öğrencimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_02/28154115_VJAH6347.jpg)
İlçemiz Bahaeddin Güney Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10/C sınıfı öğrencisi Dilara Karabağ, Türkiye Muaythai Federasyonu´nun düzenlediği turnuvada (üst genç bayanlarda 16-17 yaş kategorisinde) Türkiye Şampiyonu olmuştur.
Başarılı öğrencimiz, Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı ve rehber öğretmeni eşliğinde Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil Ünal´ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten oldukça memnun kalan İlçe Müdürümüz öğrenciyi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.