ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dilşad Refizade Anaokulu Proje Ekibinin Ziyareti

Çocuklara kitap okuma sevgisini okul öncesi dönemde kazandırmayı hedefleyen "Patikle Başla Kitapla Yaşa" Projesi Dilşad Refizade Anaokulu Müdürü Özlem ÇETİNER, Proje Yürütücü Öğretmenleri Emel ERİN, Sena ŞAHİN ve öğrencileri Neva ERİN ile birlikte Müdürlüğümüz ziyaret edilerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdem KAYA'ya sunuldu.  
Dilşad Refizade Anaokulu Proje  Ekibinin Ziyareti

Bebek patik giyiyorsa kitapta okuyabilir anlayışıyla yola çıkılan proje 0-6 yaş okul öncesi çağı çocukları ve velilerini kapsıyor. Bir sosyal sorumluluk projesi olan "Patikle Başla Kitapla Yaşa" projesinin ilçe ölçeğinde genişletilmesine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdem KAYA gerekli desteği vereceklerini söylediler.

İlçemizde yapılan bu tür sosyal sorumluluk projelerinde görev alan öğretmen ve idarecilere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdem KAYA bu tür projelerinin her zaman destekçisi olacağını söyledi.

13-01-2021

13-01-2021
 

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.