ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilşad Refizade İlkokulu ve Antalya Spor Lisesi Oyun ve Mini Voleybol Şenliği
![Dilşad Refizade İlkokulu ve Antalya Spor Lisesi Oyun ve Mini Voleybol Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23154138_IMG_6271.jpg)
İlçemiz Dilşad Refizade İlokulu ve Antalya Spor Lisesi öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle "Spor Fabrikası - Spora İlk Adım" protokü kapsamında oyun ve mini voleybol şenliği düzenledi.
Düzenlenen şenliğe Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL, Şube Müdürümüz Muzaffer ERDOĞAN, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.