ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Doğru Kişi Doğru Spor Projesi
Babalara Kahvaltı bizden bisiklet sizden dedik doğru kişi doğru spor projesi kapsamında 2.babalarla bisiklet turu etkinliği düzenledik.![Doğru Kişi Doğru Spor Projesi](/meb_iys_dosyalar/2018_04/30115827_2018-04-27-PHOTO-00000012.jpg)
İlçemiz Dilşad Refizade Anaokulunda Antalya Spor Lisesi ve İl Sağlık Müdürlüğünün destekleri ile Babalara Kahvaltı bizden bisiklet sizden dedik doğru kişi doğru spor projesi kapsamında 2.babalarla bisiklet turu etkinliği düzenlendi.