ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığımızın Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce yürütülen eTwinning faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen projelerde yer alan okullar kalite etiketi ile ödüllendirildi.
eTwinning Ödül Töreni

2019 yılı içerisinde, eTwinning faaliyeti kapsamında ülkemiz genelinde öğretmenler toplam 8527 Kalite Etiketi başvurusu gerçekleştirmiş olup,  bunun Ulusal çapta Ulusal Kalite Etiketi Avrupa çapında Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir. Muratpaşa ilçemizden toplam 47 proje ulusal kalite etiketi almaya hak kazanmıştır.

19 İlçenin katılımıyla gerçekleştirilen online törenin açılışında konuşan Antalya İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er Ulusal kalite etiketi almaya hak kazanan tüm öğretmen, yönetici ve okullarımız tebrik etti. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürleri tarafından ilçelerinde en çok etiket alan öğrtmen ve yöneticilere belgeleri takdim edildi. lçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdem KAYA "Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize ödüllerini vererek; öğrenci, veli, öğretmen ve okullarımıza farklı çalışma alanları ve bakış açıları kazandıran, yeteneklerini geliştiren ve ufuk açan bu tür faaliyetlerin daha da artması hepimizi gururlandırmaktadır, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor başarılar diliyorum" dedi. En çok etiket alan Hakkı Tatoğlu İlkokulu Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu ve Fatmagül Özpınar İlkokulu yönetici ve öğretmenlerine belgelerini verdi.

Okullarımıza ilçemiz adına yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

01-12-202001-12-202001-12-202001-12-2020

 

 

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.