ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Geçmiş Olsun Türkiye'm
2022-2023 Eğitim Öğretim yılının 2. Dönemi ülkemizde maalesef ki üzücü bir deprem haberi ile başladı. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bu üzücü günlerde tüm Türkiye'ye geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. Hep birlikte bu zor günleri atlatmak umuduyla ölenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar, enkaz altında kalan insanlarımıza sabır diliyorum.![Geçmiş Olsun Türkiye'm](/meb_iys_dosyalar/2023_02/06115307_deprem_mesajY.jpg)