ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafızlık Eğitimi ve İmam Hatip Okulları Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Halil ÜNAL Başkanlığında Hafızlık Eğitimi ve İmam Hatip Okulları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Hafızlık Eğitimi ve İmam Hatip Okulları Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil ÜNAL başkanlığında 23 Mayıs 2018 Çarşamba Günü Saat 15:00´da Antbirlik İlkokulu Toplantı Salonunda Hafızlık Eğitimi ve İmam Hatip Okulları Tanıtımı konularında toplantı yapıldı.

 

İlçemizde görev yapan ilkokul, İmam Hatip Ortaokulu ve Lise müdürleri ile yapılan bilgilendirme toplantısında, okullarda yapılan tanıtım çalışmaları ve İlçemiz Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesinde verilecek olan hafızlık eğitimi hakkında bilgi verildi.Hafızlık eğitimi için başvuruların veli dilekçesi ile yapılacağı, öğrenci alımının 3 sınav aşamasında gerçekleştirileceği ve sınav sonunda eğitime hak kazanan 20 öğrenciyle hafızlık eğitimine devam edileceği bilgisi verildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil ÜNAL; Akademik Başarıyı Arttırma Projesinin yeni uygulandığını ve başarılı öğrencilere uygulamanın ulaştırılması gerektiğini söyledi.

 

Okullarımızın en iyi şekilde tanıtımının yapılarak bu konuda istekli öğrencilerin imam hatip bünyesine kazandırılması gerektiği üzerinde duruldu.

 

28-05-201828-05-2018      28-05-2018

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.