ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Sevgili öğrenciler, kıymatli meslektaşlarım ve değerli veliler; Okullarımızı dolduran öğrencilerimizin sevinç ve heyacanıyla yepyeni bir eğitim öğretim yılına başlıyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılının başta öğrencilertimiz olmak üzere velilerimize, idarecilerimize, öğretmenlerimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Her idarecimiz, her öğretmenimiz, tüm veli ve öğrencilerimizle birlikte; yeni eğitim öğretim yılına yeni umutlarla, yeni hedeflerle başlıyoruz. 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusundaher alanda öncü bir nesil yetiştirmek gibi büyük hedeflere sahibiz. Bu hedefe ulaştıracak gücü, mesleğine hayatını adamış öğretmenlerimizden alıyoruz.  Öğretmenlerimizden isteğimiz, aşkla icra edecekleri meslekleriyle, çocuklarımızın ufkunu açarak, hayallerine ulaşmaları yolunda, onlara cesaret ve güven vermeleridir. Bıkmadan, bıktırmadan, ümitsizliğe düşmeden, sorumluluk bilinciyle görevlerini en iyi şekilde yapmanın gururunu yaşayınız. Bu kutlu yolda ümit ışığınızın hiç sönmemesini diliyorum. Büyük atılıyapabilmek için, büyük düşünen nesiller yetiştirilmeli,çocuklarımızın özgüven sahibi olmasını sağlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle sevinç ve coşkusunu hep birlikte paylaştığımız 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyor; ilçemize, ülkemize ve milletimize iyilikler, güzellikler ve başarılar getirmesini temenni ederim.

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Halil ÜNAL

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.