ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 20182019 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 20182019 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız. 

Her dönem yeni bir süreç ve her dönem yeni bir başlangıçtır; Geçen dönem başta olmak üzere, geçmiş dönemlerimizi eğitim yöneticimin, öğretmenimin, veli ve öğrencilerimizin gözden geçirerek daha başarılı bir dönemin gereklerini planlamalıyız. Ortak bir akıl ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitim olanaklarımızdan en iyi şekilde yararlanabilmesi için enerji ve özverimizi artırmalıyız.

Hem öğretmen, hem veli hem de öğrenci olduğumuz günümüz koşullarına hem bir insan olarak hem de ülkemiz ve milletimizin milli menfaatlerine hizmet edecek öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamak, milli bir görevimizdir.

Sevgili evlatlarımıza birinci dönem sonundaki başarılarını değerlendirerek ikinci dönemde başarılarını arttırmalarını ve yoğun çalışma dönemi sonunda hak ettikleri, aileleri ile birlikte sağlık ve mutlu hatıralarla anımsayacakları  bir yarıyıl tatili diliyorum.

Değerli Velilerimiz; Öğrencilerimizin  başarılarında kendi paylarımızın da bulunduğunu düşünerek değerlendirelim. Öğrencilerimizin başarılarını desteklemeli, başarısızlıklarını daha başarısızlığın sebebi değil, başarıya yöneltecek bir nokta olarak ele almalıyız. Kısa soluklu değerlendirmelerden kaçınarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza telafisi mümkün olmayan hasarlar vermekten kaçınmalıyız. Dönem tatilini çocuklarımızla sağlık ve huzur içinde geçirmeniz diliyorum.

Değerli Mesai Arkadaşlarım; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştirmek için göstermiş olduğunuz üstün gayretler için sizlere teşekkür eder sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

                                                                                                                                                                                                                        Halil ÜNAL

                                                                                                                                                                                                        Muratpaşa İlçe Milli Eğtim Müdürü

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.