ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

2019 - 2020 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine 03.02.2020 Pazartesi günü başlayacak olmanın sevincini ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum. İlimiz ve Muratpaşa'nın tüm çocukları için başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 

Eğitim ve öğretim, çağın gereklerine uygun olarak sürekli değişen, gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen bir süreçtir. Eğitim insanı değerli kılar ve toplumu yüceltir, biz de bu bilinçle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarıyı arttırmak için her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefliyor ve daha nitelikli bir eğitim için çabalıyoruz.

Sevgili Öğrenciler,

Bu eğitim öğretim döneminde de vatanına, milletine faydalı, saygılı, çalışkan, üretken bir birey olma hedefinize ulaşmak için derslerinize bir önceki döneme oranla daha gayretli, özenli ve özverili çalışacağınıza yürekten inanıyorum.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Sizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda değerlerine sahip çıkan, ülkesini, milletini seven, faydalı, saygılı, hoşgörülü, dürüst ve yardımsever birer birey olarak çok iyi bir şekilde yetiştireceğinize yürekten inanıyor ve güveniyoruz. Bu zor ve özverili görevinizde sizlere üstün başarılar diliyorum.

Kıymetli Veliler,

Büyük bir özveriyle yetiştirdiğiniz evlatlarınızı bireysel farklılıklarını dikkate alarak ve özel olduklarını hissettirerek yaklaşıyoruz; çünkü her bir öğrencimiz bizim için ayrı bir değerdir. Evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli yetişmesi de bizim için çok önemlidir. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeliyiz. Bilinmelidir ki gerçek başarı ikisini birleştiren başarıdır. Onları geleceğe hazırlarken psikolojilerinin de sağlam olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ikinci dönemin de sorunsuz, huzurlu ve başarılı geçmesini temenni ediyor, saygılar sunuyorum.

Halil ÜNAL

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Sinan Mahallesi 1250 Sokak No 9 Kat 5 07040 Muratpaşa Antalya - 242 247 84 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.