ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın Yeni Yıl Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL´ın Yeni Yıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14144216_unnamed.jpg)
2018 yılına veda ederken; inancımızı ve gücümüzü yenileyeceğimiz, umutlarımızı tazeleyeceğimiz, yeni fırsatlar, yeni başlangıçlar içeren yepyeni bir yıl karşılamanın heyecanını sizlerle paylaşıyorum.
Bu duygularla öğrencilerimizin, idareci ve velilerimizin yeni yılını kutlar; 2019 yılının ülkemize tüm eğitim camiasına sağlık, huzur ve başarı getirmesine dilerim.