ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mecdude Başakıncı Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu
![Mecdude Başakıncı Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonu](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01160138_1.jpg)
Mecdude Başakıncı Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı İlimizde düzenlenen turnuvada Antalya İl Şampiyonu olmuştur. Bu başarı ile İlimizi 6-8 Ocak 2022 tarihlerinde Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında temsil etme hakkı kazanmıştır. Okul İdaresini, Beden Eğitimi Öğretmeni Kenan Gürkan ve sporcu öğrencilerimizi tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonasında da başarılar diliyoruz.