ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nisan ve Mayıs Ayları DÖGEP Etkinliği Gerçekleştirildi.
![Nisan ve Mayıs Ayları DÖGEP Etkinliği Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/27094410_WhatsApp_Image_2022-05-26_at_10.39.18_1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı DÖGEP kapsamında planlanan eğitimlerimizin dördüncüsü olarak düzenlemiş olduğumuz gezi etkinliği gerçekleştirildi. Kentin önemli kültürel ve dini mirasını barındıran, Kaleiçi bölgesini kapsayan gezimize, İlçemize bağlı resmi/özel ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan 135 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi öğretmeni katılım sağladı.