ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlık İçin Pedal Çeviriyoruz
İlçemiz, Dilşad Refizade Anaokulu tarafından Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında ´´ Sağlık İçin Pedal Çeviriyoruz´´ sloganı ile okul etrafında bisiklet turu şenliği düzenlenmiştir. Programa katılan velilere okul idaresince teşekkür belgesi verilmiştir.![Sağlık İçin Pedal Çeviriyoruz](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08153212_IMG-20170508-WA0004.jpg)
Yapılan programda öncelikli olarak kahvaltı yapılmıştır. Ardından spor eğitmeni eşiliğinde egzersizler ve yarışmalar düzenlenmiştir.