ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ahmet Köse İlkokul ve Ortaokulu´na Oyuncak ve Eğitim Materyali Dağıtımı Yapıldı
![Şehit Ahmet Köse İlkokul ve Ortaokulu´na Oyuncak ve Eğitim Materyali Dağıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/08161202_IMG_3348.jpg)
Eski adı Güzelbağ İlkokulu ve Ortaokulu olan Şehit Ahmet Köse İlkokulu ve Ortaokulu´nda İlçe Mİlli eğitim Müdürümüz Halil Ünal ve Şube Müdürümüz Mustafa Sakarya eşliğinde, ilçemiz Cengiz Topel Anaokulu Okul Aile Birliği tarafından oyuncak ve eğitim materyali dağıtımı yapıldı.