ANTALYA
MURATPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu'ndan Ziyaret
![Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu'ndan Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_10/14105355_IMG_1449.jpg)
İlçemiz Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu, E Twinning+Erasmus Elim Sende Projesi ile ulusal kalite etiketi, plaket ve E Teinning bayrağını almışlardır. Okul Müdüresi, Öğretmenleri ve öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil ÜNAL'ı makamında ziyaret ederek başarılarından söz ettiler. İlçe Müdürümüz okul idaresini tebrik edip öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.